KONST / Litografier / Färglitografi 11119382
*
nr 1111 9382
Mia Jarnsjö
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Mia Jarnsjö (f. 1947), På väg, 6/70, signerad, motivet: 28x23
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 maj 2017
kl 20:30:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/5 15:56:44
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mia jarnsjö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige väg
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 19:46
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 20:56
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 19:29
-
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 19:14
-
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 18:17
*
Mia Jarnsjö
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
nr 1111 9382
Mia Jarnsjö
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Mia Jarnsjö (f. 1947), På väg, 6/70, signerad, motivet: 28x23
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/5 15:56:44 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mia jarnsjö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige väg
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 19:46 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 20:56 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 19:29 -
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 19:14 -
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
20 maj kl 18:17